Суспільство

Правоохоронці затримали мера Мукачева та голову Мукачівської райради

Суспільствочервень 25 2024, 8:27

Правоохоронці затримали мера Мукачева та голову Мукачівської райради

Сьогодні зранку правоохоронці провели затримання мера Мукачева Андрія Балоги та голови мукачівської райради Михайла Ланя

photo_2024-06-25_09-56-58.jpg

Ми повідомляли про те, що ще в жовтні минулого року правоохоронці проводили обшуки у мера Мукачева Балоги та голови Мукачівської райради Ланя по справі купівлі стадіону Авангард у Мукачеві.

Міський стадіон та три гектари землі біля нього було відчужено від міста і  продано фірмі Універсал-М за менш ніж 3 млн. грн.

Тоді оцінку стадіону було доручено сумнівній фірмі з Полтавщини. І цілком очевидно, що це була корупційна схема, бо фірма явно занизила вартість стадіону та землі. Ринкова вартість стадіону з землею близько 100 млн. грн.

Тоді ж мер Мукачева Андрій Балога сказав, що фірма Універсал-М, за якою стоїть голова райради Михайло Ланьо, мала пріоритетне право на купівлю стадіону, бо орендувала його з 2003 року.

Схоже на те, що правоохоронці нарешті вивчили всі матеріали справи і вирішили діяти більш рішуче. СБУ та НАБУ сьогодні зранку прийшли додому до Балоги та Ланя і затримали їх. Також, затримано начальника земельного відділу Мукачівської міської ради - Артура Саміляка.

Наразі очікується, які запобіжні заходи їм буде обрано. 

photo_2024-06-25_09-56-59.jpg

Поширити

Інші категорії
Політика
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as