Суспільство

Закарпатські вина отримали офіційне географічне визнання

Суспільствотравень 30 2024, 20:12

Закарпатські вина отримали офіційне географічне визнання

Сьогодні подолали чергову сходинку на шляху розвитку виноробства в нашому регіоні: отримали офіційне географічне визнання для вин Закарпаття, - повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.

- Вручили відповідне свідоцтво громадській спілці «Виноградарі і винороби Закарпаття» перший заступник директора державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» Богдан Падучак та генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

Це результат багаторічних зусиль наших виноробів, які системно працюють над посиленням цієї сфери, сприяючи промоції краю і популяризуючи закарпатську продукцію як на українському, так і на міжнародному рівнях.

Робота в цьому напрямку буде тільки посилюватися, тож підписали Меморандум про співпрацю між ОВА та Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром», що дозволить заручитися додатковою підтримкою.

Ми щиро вдячні всім, хто долучився до отримання географічного зазначення «Закарпаття/Закарпатське вино», і вітаємо наших виноробів із заслуженим визнанням їхньої праці та таланту.

 

Поширити

Інші категорії
Політика
Діло
Здоров‘я
Дозвілля
Спорт
as