Здоров‘я

Медзаклади Ужгорода отримали операційний мікроскоп і спиці Кіршнера

Здоров‘ясерпень 30 2023, 20:17

Медзаклади Ужгорода отримали операційний мікроскоп і спиці Кіршнера

Медзаклади отримали операційний мікроскоп і спиці Кіршнера, придбані за кошти донорів UNITED24

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.
Хірургічний мікроскоп вартістю 8 063 480,41 грн і три комплекти спиць Кіршнера вартістю 499 957,50 грн, придбані Медичними закупівлями України за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24, отримали медзаклади Києва та Ужгорода.

Дані операційні мікроскопи є високотехнологічними і використовуються у нейрохірургії для виконання найскладніших оперативних втручань. За їх допомогою лікарі можуть робити операції на головному та спинному мозку. Перевагою обладнання є якісне оптичне зображення з можливістю збільшення до 14 (!) разів.

Також серед важливих особливостей – регульоване освітлення операційного поля. Це дає можливість фокусування та налаштування роботи під будь-якими кутами. Крім того, під час втручання зображення виводиться на окремий монітор. Таким чином, операційна бригада має змогу бачити хід втручання і може швидко та чітко реагувати на будь-які ситуації. Автофокус дозволяє без ручного керування налаштовувати чіткість зображення та має можливість запису операції.

Спиці Кіршнера — хірургічний інструмент, який застосовується для лікування кісток у разі травм і переломів шляхом скелетного витягування.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Діло
Дозвілля
Спорт
as