Здоров‘я

На Закарпатті з початку року 13 людей захворіли на лептоспіроз, четверо – померли

Здоров‘яберезень 15 2024, 20:55

На Закарпатті з початку року 13 людей захворіли на лептоспіроз, четверо – померли

У Закарпатській області з початку 2024 року продовжують реєструватися випадки захворювання на лептоспіроз серед населення.


За оперативною інформацією фахівців закладів охорони здоров’я області, з початку року серед жителів краю зареєстрували 13 випадків захворювання на лептоспіроз, чотири з яких закінчилися смертю хворих через важкий перебіг хвороби та пізнє звернення захворілих за медичною допомогою, повідомили у Закарпатському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Ускладнення епідемічної ситуації з лептоспірозу серед населення області в зимово-весняний період є нетиповим для Закарпатської області, зазначають фахівці.

Нагадаємо, за 2023 рік у Закарпатській області зареєстрували 150 випадків захворювання на лептоспіроз, у тому числі шість – серед дітей. Серед захворілих торік зареєстрували 15 летальних випадків, причиною яких було пізнє звернення за медичною допомогою та важкий перебіг захворювання.

 

* * *

Фахівці Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб спільно з обласною інфекційною лікарнею підготували матеріали і провели навчальний семінар «Епідеміологія, клініка, рання діагностика, лікування та профілактика лептоспірозу» для медичних працівників краю. Деталі у дописі пресслужби Центру в соцмережі

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Діло
Дозвілля
Спорт
as