Здоров‘я

Система охорони здоров’я Закарпаття поповнюється передовим діагностичним оснащенням

Здоров‘яжовтень 10 2023, 19:37

Система охорони здоров’я Закарпаття поповнюється передовим діагностичним оснащенням

Відповідно до наказу МОЗ Обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав цифровий рентгенодіагностичний комплекс. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, обладнання закуплене за державний кошт для успішної реалізації грантового проєкту «Зменшення ризику епідемії туберкульозу на прикордонних територіях України і Польщі шляхом будівництва туберкульозної лікарні на 100 ліжок в Закарпатській області та впровадження інноваційних методів моніторингу, профілактики і лікування туберкульозу».

«Рентген встановлять у новозбудованому в межах проєкту закладі охорони здоров’я у с. Нижня Апша Тячівського району. Для цього в будівлі облаштували спеціальне приміщення відповідно до всіх вимог. Технічні характеристики апарата дозволяють отримати високоякісні рентгенівські знімки при мінімальній дозі опромінення для пацієнта», – зазначив Мирослав Білецький.

Також він наголосив, що сучасне оснащення дозволить забезпечити якісну діагностику та лікування пацієнтів із туберкульозом в області.

 

Поширити

Інші категорії
Суспільство
Політика
Діло
Дозвілля
Спорт
as