image

Аеропорт "Ужгород" запрацює, якщо буде дозвіл на польоти та 100 млн. на модернізацію

Керівник аеропорту "Ужгород" Євген Гапоненко не втрачає оптимізм

Нагадаємо, що наразі з аеропорту "Ужгород" не виконуються регулярні рейси. 

Аеропорт обслуговував всього один рейс: Ужгород-Київ та й то не щодня. Але з 6 червня 2016 року польоти припинилися. Влада області переконувала, що все через нерентабельність, однак, згодом стало відомо, що окрім того   припинилася дія угоди між Україною та Словаччиною щодо обслуговування польотів наших літаків над територією Словаччини, а літаки в аеропорт «Ужгород» при зльоті та посадці перетинають повітряний простір сусідньої держави.

Для влади Закарпаття відновлення роботи аеропорту стало дуже принциповим. 

Наразі голова ОДА Геннадій Москаль вживає всі можливі заходи, щоб влити життя в аеропорт. Були переговори зі словаками та угорцями щодо можливої оренди аеропорту. Дійшло до того, що  Геннадій Москаль вже поставив навіть ультиматум керівництву Украероруху з вимогою відновити регулярні рейси з Ужгорода.

Однак, не все так просто. Як розповів на прес-конференції директор аеропорту Євген Гапоненко, аеропорт очікує європейський аудит. Якщо європейці дадуть добро на польоти, то їх відразу ж відновлять.

Щоправда, техніка в аеропорту "Ужгород" потребує модернізації. Адже аеропорт це не тільки злітна смуга, але є навігаційні системи. На модернізацію потрібно 100 млн. гривень.

Євген Гапоненко впевнений, що все вирішиться позитивно. Для відновлення роботи аеропорту потрібно докласти максимум зусиль, адже наразі зростає туристична та бізнесова привабливість Закарпаття, а для розвитку туризму та залучення інвестицій аеропорт в Закарпатті просто необхідний.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com