image

Антиугорська провокація в Ужгороді: У вікно будівлі Угорського культурного товариства кинули пляшку із запалювальною сумішшю

У результаті інциденту ніхто не постраждав

Першими про інцидент повідомили рятувальники. За їхньою інформацією сигнал поступив о 4.12 під ранок. З боку вулиці хтось кинув коктейль Молотова у вікно будівлі КМКС. Вікно було подвійним, тому розбилося лише перше зовнішнє вікно і пляшка не потрапила в самі приміщення. Обгоріла рама зовнішнього вікна. 

446f2fcd4883630a88105576a39e78b9bf3dbe28

Коли на місце пригоди прибули рятувальники, вогонь вже було погашено. 

У свою чергу поліція повідомила, що отримала повідомлення від рятувальників про задимлення одного з офісів у центрі міста близько 5-ї години ранку. Поліція поки не настільки категорична, щоб стверджувати про навмисний підпал і почала розслідування цього інциденту. 

Наразі немає жодних заяв від угорських організацій щодо цього інциденту.

Цілком можливо, що це чергова провокація з метою посварити українців та угорців в Закарпатті, як це було у випадку з вказівниками назв населених пунктів.  Там СБУ встановила, що це була виключно провокація, організована Кремлем.

Щоправда, деякі провокації проти угорців чинилися українськими націоналістами свідомо. До прикладу, на їх совісті зафарбовані вказівники сіл, а також провокація навколо угорського прапора в Берегові. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com