image

Компроміс: На місці будівлі, яку Ужгородський університет передасть греко-католицькій єпархії, збудують спільний гуртожиток

Ужгородський національний університет не проти передачі будівлі греко-католицькій єпархії

Як ми повідомляли, в Ужгороді виник конфлікт навколо будівлі по вулиці Капітульній, 18, де наразі знаходяться деякі аудиторії юридичного факультету УжНУ та друкарня "Говерла".

УжНУ навіть направив сердитого листа в мерію, бо саме там приймали рішення про передачу цієї будівлі Мукачівській греко-католицькій єпархії. У свою чергу в мерії повідомили, що таке рішення прийняли після відповідного розпорядження голови ОДА ще в лютому. У цьому розпорядженні було зазначено, що колишнє нерухоме майно єпархії, яке свого часу було відібране комуністами, потрібно повернути.

Сьогодні в ректораті УжНУ зібралися мер Ужгорода Богдан Андріїв, ректор УжНУ Володимир Смоланка та єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік. 

Трійка домовилася, що будівлю університет передасть, але з умовою будівництва на цьому місці гуртожитку як для священнослужителів єпархії, так і для студентів УжНУ. На цьому і розійшлися. 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com