image

Масштабна спецоперація силовиків відбувається на Закарпатті. Є перші затримані

Повідомляється про спецоперацію проти контрабандистів 

Про подію спочатку повідомив громадський активіст та юрист Роман Келемен на своїй сторінці у Фейсбук. Він розповів, що у спецоперації беруть участь понад 600 силовиків. Обшуки проводяться в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. При цьому, зі слів Келемена, Хутська міськрада заблокована правоохоронцями і туди пускають лише за посвідченнями. Роман Келемен також повідомив, що обшуки проводяться на об'єктах братів Балог. 

Точної інформації про причини спецоперації Келемен не знав, але припустив, що вона проводиться в рамках розслідування справи щодо замаху на високопоставленого чиновника поліції Іванківа. 

Згодом появилася інформація, що ніби то в Хусті ніякої спецоперації не проводиться.

У свою чергу, журналіст Віталій Глагола у соцмережах підтвердив інформацію про спецоперацію і за його словами вона дійсно проводиться у рамках розслідування справи про замах на Іванківа. 

Зі слів Глаголи, на Закарпаття заїхали нацгвардійці та слідчі зі всієї України. Вже проводяться обшуки на об'єктах не лише братів Балог, але й екс-нардепа Михайла Лня.

Проводяться також обшуки і в житловому комплексі "Едельвейс на вулиці Рилєєва, 4, де живе Іванків. Затримано одного з виконавців замаху - чинного поліцейського. Затримано також Президента федерації боксу Закарпаття Михайла Данила, який, зі слів Глаголи, є керівником охорони Андрія Стрижака, - повідомив Глагола.

Офіційної інформації про спецоперацію від жодної з правоохоронних структур Закарпаття поки немає. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com