image

В Ужгороді обстріляли автомобіль начальника управління захисту економіки Нацполіції Закарпаття

Про це інформує Перший кабельний.

Стрілянина сталася на вулиці Загорській. Автомобіль, яким керував начальник УЗЕ Нацполіції Закарпаття Андрій Іванків був обстріляний невідомим. Сам Іванків не постраждав, але повідомляється, що було поранено його пасажира. Поки не відомо, хто це був. 

Напередодні саме Іванків розповів про сенсаційну справу з розкрадання коштів на митному посту "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною. У розкраданні підозрюється колишній начальник закарпатської митниці, який нині є заступником ДФС в Херсонській області. Стало відомо, що мова йде про Володимира Колеснікова, який був людиною вже колишнього голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Нагадаємо, що свого часу Геннадій Москаль навіть  шантажував центральну владу, яка намагалася зняти Володимира Колеснікова з посади голови закарпатської митниці ДФС.

Тоді Колесніков залишився на посаді, але згодом  його таки зняли. 

І хоч  Москаль намагався довести, що зняли незаконно, але не допомогло. 

Згодом Москаль прилаштував Колеснікова своїм заступником в ОДА. 

Нагадаємо, що на реконструкцію КПП "Ужгород" Євросоюз виділив за спеціальною програмою 4 мільйони євро. Будівництвом мали опікуватися наші митники. Однак сама   ДФС зізналася, що з усього гранту використала лише 153 тисячі євро. Відповідно,  Євросоюз припинив фінансування, бо розчарувався нашими корупціонерами.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com