image

Міністр Омелян знову обіцяє відновити роботу аеропорту в Ужгороді

Закарпаття відвідав міністр інфраструктури Володимир Омелян

Головною метою візиту міністра була оцінка стану аеропортів. Міністр знову навідався на аеропорт в Ужгороді, а потім пройшовся з мером Мукачева Андрієм Балогою по закинутому військовому летовищу у Мукачеві.

Зрештою, Володимир Омелян зізнався, що отримав завдання від президента Петра Порошенка про те, що аеропорт в Ужгороді повинен відновити роботу вже в цьому році.

З його слів, уже цього місяця відбудеться візит до Словаччини, де буде проведено переговори щодо відпрацювання двосторонньої угоди на рівні державіаслужб. Це потрібно зробити, щоб погодити умови заходу літаків, які будуть приземлятися в Ужгороді, на територію Словаччини. 

Володимир Омелян також сказав, що Украерорух повинен забезпечити аеропорт "Ужгород" всім необхідним навігаційним обладнанням, яке повинно відповідати європейським стандартам сертифікації. І вже наприкінці цього року аеропорт повинен запрацювати. 

До речі, наприкінці 2016 року Володимир Омелян вже відвідував Закарпаття і пройшовся по аеропорту "Ужгород". Тоді ж він пообіцяв, що аеропорт в Ужгороді відновить роботу навесні 2017 року. Не вийшло.

Ми повідомляли про те, що аеропорт "Ужгород" може відновити роботу лише після того, як словаки дадуть дозвіл на прольоти своєю територією, а також якщо будуть виділені 100 млн. грн. на модернізацію навігаційної системи. 

Такі вимоги видалися місцевій владі доволі нереальними, тому голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вже проводив переговори зі словацькою фірмою про те, щоб словаки взяли наш аеропорт в оренду. Щоправда, як виявилося, у цієї словацької фірми всього 30 тисяч євро на рахунку. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com