image

На Тячівщині чоловік ґвалтував свою малолітню падчерку, а її мати знімала це на відео

Ще один кримінальний факт зі зґвалтуванням виявився на Закарпатті

Як повідомив депутат Ужгородської міськради Віталій Глагола, у селі Калини подружжя неодноразово ґгвалтувало 12-річну дівчинку. При цьому, факт зґвалтування фіксувався на відео.

Дівчинка сама прийшла до поліції. Вона дізналася про факт зґвалтування школярки у Верхніх Воротах на Воловеччині і вирішила розповісти поліцейським і про свій випадок.

Як виявилося, вітчим вперше зґвалтував дівчинку пальцями, коли тій було всього 7 років.

Він регуларно ґвалтував дитину. Все це робилося з дозволу матері, яка акти зґвалтування фіксувала на відео.

У поліції підтвердили інформацію Віталія Глаголи.

Вітчима-ґвалтівника та матір дівчинки вже затримали.

 "Затриманим інкримінують кілька статей ККУ, що стосуються сексуального насильства, в тому числі зґвалтування", — повідомила Суспільному речниця ГУ НП в Закарпатській області Ганна Дан.

"Варто додати, що при погодженні затримання правоохоронці зіткнулися з незрозумілою позицією прокурора щодо автентичності файлів, та причетності вітчима та матері щодо вчинення тяжкого злочину стосовно неповнолітньої дитини", - написав Глагола. Нагадаємо, що у випадку групового згвалтування у Верхній Воротах прокуратура також вела себе дивно. Адже не суддя, а саме прокурор у ході слідства кваліфікував злочин зі 152-ї статті на більш лояльну до злочинців - 153-у. 

Дитиною наразі опікуються соціальні працівники. У ході огляду судово медичним експертом у дівчинки виявлено множинні розриви жіночої пліви.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com