image

Поліція оприлюднила всі подробиці затримання кілерів в Ужгороді (ВІДЕО)

Розслідуванню чинився опір

Як ми розповідали, до Ужгорода прибула велика група силовиків з метою затримання організаторів та виконавців замаху на начальника управління захисту економіки Андрія Іванківа.

Стало відомо, що було проведено понад 60 обшуків і, зрештою, було затримано організатора та виконавця замаху. 

У ході розслідування замаху на Іванківа слідчі використали кінологів і навіть водолазів. Зрештою, спочатку було знайдено одяг, який кілери викинули після того, як втікали з місця злочину, а потім собака вивела слідчих до берега річки Уж. У цьому місці водолази на дні річки виявили і зброю, з якої кілери стріляли по поліцейському. 

У ході слідства чинився опір місцевих чиновників, які не просто заважали слідству, а тиснули на правоохоронців. Стало відомо, що замовниками та кілерами були особи, які прикривалися спортивною організацією. Насправді, мова йде про Федерацію боксу Закарпаття. Як виявилося, там готували не так спортсменів, як бандитів. При цьому, сам виконавець нападу був поліцейським, який звільнився з поліції в 2014 році.

І що цікаво, замовник дав команду на замах поліцейського не через контрабанду чи нелегалів, як це повідомлялося раніше, а через те, що Іванків розкривав схеми підкупів виборців. Як відомо, тінь щодо підкупів на виборах падала на багатьох закарпатських політиків. 

Наразі не відомо, чи це стосується і команди мера Ужгорода, але обшуки були у родині братів Балог.

Коли слідчі закінчили справу і встановили причетних осіб, то міністр МВС Арсен Аваков дав команду на затримання як кілерів, так і замовників.

Зрештою, спецоперація пройшла успішно - було затримано 38-річного замовника і 25-річного кілера. Їх уже доставлено до Києва і навіть оголошено про підозру. Під час обшуків було знайдено не лише великі суми коштів та зброю, але й записи, які свідчать про організацію замаху.

0 коментарів


Написати коментар

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com