image

СБУ підозрює закарпатських угорців у державній зраді

Влада України пішла на відкриту конфронтацію з Угорщиною

У СБУ розповіли, що в ході сьогоднішніх обшуків у офісах угорських організацій було виявлено друковану продукцію, яка пропагує Велику Угорщину. 

Скоріше за все, СБУшників налякала старовинна карта Угорщини, бо саме фото цієї карти оприлюднило управління. Також оприлюднено сувенір із зображенням Угорщини періоду до 1919 року. 

650x488 (1) 650x488

Єдиною зачіпкою серед знайдених співробітниками СБУ під час обшуків документів може бути книга Угорська автономія в карпатському басейні. Але і це доволі сумнівна зачіпка.

Також серед знахідок є і гроші. Скоріше за все, це саме і є ті гроші, які благодійний фонд Егана Еде роздає на підтримку малим підприємцям. 

585x369

Тим не менше, у прес-службі СБУ вирішили, що знайденого буде достатньо, щоб звинуватити деяких функціонерів угорських організацій Закарпаття у державній зраді. "Слідство досліджує факти сприяння іноземній державі окремими українськими публічними діячами. Вони підозрюються у підтримці державних органів сусідньої країни у веденні підривної діяльності на шкоду Україні, зокрема у вчиненні дій із ознаками державної зради", - йдеться у повідомленні СБУ.

Самі ж угорці вважають це політичним тиском та шантажем напередодні першої сесії Закарпатської облради нового скликання, яка відбудеться 7 грудня. 

Як ми повідомляли, сьогодні  СБУ вирішила провести обшуки в установах закарпатських угорців та помешканні лідера закарпатських угорців Василя Брензовича.

У свою чергу КМКС оприлюднила заяву, у якій вказує, що це спланована провокація проти угорців Закарпаття за надуманими підставами. 

Акція силовиків на Закарпатті вже не дає жодного шансу на встановлення дружніх стосунків між Україною та Угорщиною. Звичайно ж, ця акція силових структур була санкціонована Києвом і, відповідно, влада Україна знала на що йде і якими можуть бути наслідки. Передбачити наступні дії Угорщини не складно, вона звинуватить владу України в утиску на представників національної меншини, а також жорстко блокуватиме всі намагання України в інтеграції до євроатлантичних структур. 

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com