image

Сотні селян Ужгородщини заблокували будівлю Закарпатської ОДА (ВІДЕО)

Селяни з навколишній сіл Ужгородського району проводять акцію протесту проти самодурства обласного керівництва

Голова ОДА Геннадій Москаль є принциповим противником реформ і не дозволяє проводити в Закарпатті децентралізацію. Анонсовану на сьогодні акцію мешканців сіл Ужгородського району, які мають намір відстоювати своє право на об'єднання в територіальні громади, Москаль превентивно намагався нівелювати. Мовляв, це провокація у той час, коли в Ужгороді багато туристів. 

Однак селяни організовано прийшли під стіни ОДА і проводять там пікет з вимогою надати всі гарантовані законодавством дозволи на створення ОТГ. 

 

До протестувальників вийшов не Москаль, а його заступник Віктор Мікулін. Той не вигадав нічого цікавішого, як запропонував створити спільну робочу групу, для обговорення цього питання і знову зустрітися в ОДА завтра. 

До речі, це не перша акція протесту проти самодурів-ретроградів із ОДА. Свого часу перед будівлею обласної влади вже  була акція протесту, на якій "хоронили" децентралізацію. 

Якщо б активісти всіх населених пунктів Закарпаття, яким Москаль зі своєю бригадою забороняє створювати ОТГ, об'єдналися, то вони б просто винесли цих антиреформаторів з будівлі влади на вилах. 

Василь Коваль для Prozak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com