image

Стало відомо, які дороги біля держкордонів відремонтують цього року на Закарпатті

Всього цього року заплановано відремонтувати 80 кілометрів доріг, які ведуть до пунктів пропуску на держкордонах на території Закарпаття

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

Минулого року таких доріг було відремонтовано 150 кілометрів.

Цього ж року заплановано відремонтувати:

- 3,5 км дороги на під’їзді до КПП «Малий Березний» – Убля. Гроші на це дає Євросоюз. Початок робіт заплановано на третій квартал цього року.
- 13 км автошляху М-08 (об'їзна Ужгорода), включно з під'їздом до МАПП «Ужгород» – Вишнє Немецьке.

- 5 км дороги по трасі Чоп-Київ від КПП «Тиса» – Захонь. 
- 35 км автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під’їздом на КПП «Косино». Роботи вже почалися. Заплановано також в рамках проекту відновлення під’їзду до КПП «Косино».
- дві ділянки загальною протяжністю 7,7 км відновлять у межах капітального ремонту та поточного середнього на дорозі М-26 яка прокладена між двома КПП - «Вилок» і «Дяково».
- 10-кілометрова дорога має з'єднати КПП «Дийда» на кордоні з Угорщиною та М-24, з якої можна буде потрапити далі на М-06. Через нову дорогу має бути продовжений європейський маршрут М-3, що сполучає Будапешт та Вашарошнамень. Наразі розробляється проектно-кошторисна докуметація. 
- у найближчій перспективі будівництво ділянки нової обхідної дороги Берегова та маршрут до села Астей, і далі до МАПП «Лужанка».
Також КПП «Біла Церква» на кордоні із Румунією планують з’єднати автомобільною дорогою Н-09 Мукачево – Рогатин з дорогою DN 18 Бая–Маре – Якобені на території Румунії, - повідомив Мирослав Білецький на своїй сторінці у Фейсбук. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com