image

У центрі Ужгорода вже у березні відкриють п'ятирівневий торговий центр, який належить екс-регіоналам

Забудовнику все сходило з рук

Будівництво торгово-розважального центру "Атріум" супроводжувалося скандалами. Громадськість протестувала проти вирубки дерев на площі Поштова, де мало відбутися будівництво, але ці протести не дали результату.

Згодом під час розкопок тут виявили підвали старої пивоварні 18 століття  Herrschaftliches Brauhaus, але забудовники подолали і ці археологічні протести.

Будівництво тривало, хоча терміни здачі в експлуатацію мінялися. Спочатку планувалося видкрити об'єкт восени 2020 року, але фактичне відкриття відбудеться в березні цього року.

Архітектурну частину розробило Zyxstudio, конструкцію – Ankon Project Group. 

Згідно з паспортом об’єкта, замовником проекту будівництва є ТОВ “КК Інвестмент”, що належить Сергію Ковачу - сину екс-керівника Закарпаттяобленерго Василя Ковача. Сергій Ковач легко вирішував всі питання будівництво центру "Атріум", бо з мером Ужгорода Богданом Андрієвим його пов'язують багато спільних бізнес-проектів - "Ренер", "Сонячна енергія плюс", "Євроімекс" та інші. Окрім того, Ковачі та Андрієви були активними активістами Партії регіонів.

Щодо самого об'єкту, то загальна площа його складає 7000 квадратних метрів, із яких 5000 здаватимуться в оренду під торгівлю.

Найбільшу площу займе супермаркет "Сільпо" - понад 1300 метрів квадратних.

На другому поверсі будуть магазини польських брендів групи LPP group - Cropp та House, Sinsay - на третьому поверсі. Крім того, вже зарезервували площі ювелірні бренди Укрзолото та Столична ювелірна фабрика, Аптека Доброго Дня, хімчистка та піцерія. А на четвертому рівні розміститься 4-зальний кінотеатр.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com