image

В Ужгороді відбувся марш нацистів, а не націоналістів (ФОТО)

Репліка нашого дописувача Василя Коваля

Всі з осторогою чекали на анонсований громадською організацією "Карпатська січ" так званого маршу слави. 

Самі "січовики" називають себе націоналістами", а свій марш назвали спочатку "чорним маршем", а потім "маршем слави".

При тому, що маршу передувало кілька насильницьких акцій з боку "січовиків", поліція та влада області не засудила дії нападників і спокійно дозволила проведення цього маршу. 

Як повідомлялося, у Хусті також пройшов марш націоналістів. Так от, між маршами в Хусті та Ужгороді є суттєва різниця. "Свободівська" чота "Карпатська січ", яка проводила марш у Хусті, йшла маршем не лише з прапорами "Свободи", але й державними прапорами і у них значно менше радикалізму, ніж в організації "Карпатська січ", яка була організатором маршу в Ужгороді. Учасники маршу в Ужгороді більше схожі на нацистів. На марші не було українських державних прапорів. А ще учасники цього маршу відверто "зигували", піднімаючи праву руку в гору. 

29260989_206248936798342_1254403636121829376_n

І тепер питання до влади та правоохоронців? Ви знаєте, що в Україні заборонений комунізм та нацизм? Хтось зафіксував те, що відбувалося на марші, щоб дати правову оцінку цьому явищу? 

І ще, хіба вшанування пам'яті героїв не повинно проводитися якось інакше? Чи все таки потрібно було робити картинку для Кремля та Євросоюзу? До речі, Кремль уже використовує ролики та фото з маршу в Ужгороді і акцентує увагу на прапорі,  на якому знак Євросоюзу перекреслений червоною фарбою. 

Радує тільки одне - переважна кількість закарпатців засудила цей шабаш "чорносорочників". 

Василь Коваль для Prozak.info

 

 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com