image

Власники нелегальних ігрових офісів Тячева зізналися, що давали хабарі місцевому прокурору та начальнику поліції

Припущення Генпрокурора підтвердилися - затриманий прокурор Тячівщини брав хабарі за "кришування" нелегального грального бізнесу

Ми повідомляли про те, що вчора в Тячеві було проведено спецоперацію силовиків і було викрито 8 нелегальних гральних закладів. Затримані власники цих закладів давали свідчення.

Сьогодні ж на прес-конференції в Ужгороді генпрокурор Юрій Луценко розповів, що затримані власники нелегальних ігрових офісів зізналися в тому, що регулярно давали хабарі як місцевому прокурору, так і начальнику місцевої поліції.

Зі слів Луценка, по прокурору Тячева може бути розпочато кримінальне провадження. Як виявилося, прокурор також за відповідну плату прикривав "чорних лісорубів". "Прокурор працює у змові з місцевими кримінальними авторитетами", - сказав Луценко.

У той же час генпрокурор сказав, що особисто він не проти грального бізнесу, але цей бізнем повинен бути цілком легальним, на нього потрібно видавати ліцензії, а самі ігрові офіси не повинні розміщуватися біля закладів освіти.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...