image

Влада Закарпаття пообіцяла побудувати сучасний перинатальний центр, щоб зупинити материнську смертність

Для будівництва обласного перинатального центру влада Закарпаття просить в уряду 300 млн. грн

Ми розповідали про те, що лікар Ярослав Глагола підняв питання необхідності будівництва на Закарпатті сучасного перинатального центру. 

"Кожні шості (16,7%) пологи у жінок області перебігали на тлі екстрагенітальної патології. Саме дана патологія, в останнє десятиріччя, займає перші місця серед причин материнської смертності по державі, а Закарпатська область є “лідером” в цій сумній статистичній звітності", - написав Ярослав Глагола і підкреслив, що в області терміново потрібно побудувати сучасний перинатальний центр третього рівня. 

І ось прес-служба Закарпатської ОДА поширила прес-реліз про те, що хтось із влади області ( у прес-релізі мова йшла від першої особи, але прізвища чомусь вказано не було) вже звернувся до бюджетного комітету Верховної Ради з проханням виділити 300 млн. грн. на будівництво такого центру на Закарпатті і голова бюджетного комітету Верховної Ради Юрій Арістов вніс поправку до Закону України №3991 щодо виділення зазначеної субвенції для Закарпатської області.

Тепер потрібно пройти ще певний бюрократичний шлях і є надія на те, що гроші в область прийдуть і будуть вчасно засвоєні. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com