Що саме собою являє гастроскопія і на що слід сподіватися пацієнту після проведення процедури, як саме її роблять та які нюанси потрібно знати?

Гастроскопія являє собою один із найефективніших методів дослідження шлунково-кишкового тракту. Захворювання органів травної системи приносять із собою цілий ряд негативних симптомів, як то діарея, відрижка, нудота, гострі та тупі болі у животі, втрата апетиту, печія та затримання газів у кишечнику. І це тільки найчастіші наслідки патологій ШКТ, які можуть вникати на фоні гастриту, запалення 12-палої кишки, виразки шлунку, дискінезії стравоходу, гастроентероколіту. Хвороб же шлунково-кишкового тракту набагато більше. Тобто самостійно зрозуміти, чому болить у животі, просто неможливо. Аби дати максимально точну відповідь, лікарі назначають пацієнтам процедуру гастроскопію. Отож, гастроскопія у Львові, ціни на котрі достатньо лояльні та розумні – це хороше рішення за допомогою котрого фахівці зможуть точно визначити причини хвороби та назначити лікування, котре допоможе в тій чи іншій ситуації в індивідуальному порядку.

Схема проведення гастроскопії

Проходить діагностика у декілька кроків:

  1. Лікар спілкується із пацієнтом для встановлення у нього можливих протипоказань до проведення гастроскопії. У медичному кабінеті знаходиться ендоскопіст та медсестра або декілька помічників.

  2. Хворого розміщують на ліжку у положення «на боці».

  3. Корінь язика збризкується спеціальним розчином лідокаїну для попередження блювотного рефлексу.

  4. Між зубами та яснами пацієнта розміщується мундшутк із пластмаси. Дихання переходить тільки на носове.

  5. Гастроскоп повільно вводиться через ротову порожнину та стравохід хворого до шлунку. Лікар під час процедури спостерігає за зображенням на моніторі, на якому відображуються усі органи ШКТ пацієнта.

  6. Фахівець проводить необхідні маніпуляції, якщо у тому є потреба і виводить інструмент зі шлунку пацієнта.

Займає процедура від 3 до 5 хвилин.

Нюанси, про які необхідно знати перед проведенням гастроскопії

Є декілька категорій людей, для яких процедура може бути небезпечною. До факторів ризику відносять серцеву недостатність, схильність до кровотеч, похилий вік, аортальний стеноз, дихальну недостатність.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com