image

Трекінгові палиці

Похід – діло серйозне, тому до вибору спорядження потрібно відноситись дуже відповідально. Адже дихати гірським повітрям та ходити – це, погодьтесь, здорово, але також зверніть увагу, що тіло отримує значне навантаження від незвично далеких переходів з постійною зміною рельєфу та носіння важкого наплічника.

Тому обирайте якісне, але максимально легке спорядження (на щастя прогрес не стоїть на місці і товари постійно вдосконалюються), а також не забувайте про трекінгові палиці, які допоможуть зняти частину навантаження з хребта і м'язів та суглобів ніг, за допомогою перенесення його на руки та інші частини верхнього плечового поясу.

Не секрет, що вже з давніх давен люди користувались палицями при переходах, зазвичай просто-напросто витесані з міцної гілки. Пізніше, коли мандрівникам доводилось долати все більш складні участки, такі як льодовикові поля, круті кам'янисті осипи, затяжні спуски, актуальними стали так звані альпінштоки – півтораметрові палиці з металевим наконечником. З середини минулого століття на зміну прийшли гірськолижні палиці, проте одразу стали помітні значні недоліки, адже на підйом та спуск потрібна різна довжина, а також їх незручно транспортувати в транспорті чи на рюкзаку.

Отож, сьогоднішнім і найзручнішим варіантом є палиці-телескопи, чи трекінгові палиці від ТерраІнкогніта, що є одним і тим же – це палиці, конструкція яких передбачає наявність 2, 3 або 4-ох висувних секцій, що дають можливість регулювати довжину згідно з ростом користувача або відповідно рельєфу. Підлаштовуючи палиці під себе, достатньо поглянути на кут між ліктьовою кісткою та плечовою – він повинен бути прямим, тобто 90 градусів. Під час ходьби рекомендується регулювати довжину згідно з рельєфом – на спуску збільшувати довжину, а на підйомі зменшувати.

В деяких моделях зустрічається подовжена ручка, або навіть додаткова на нижчому рівні, щоб кожен раз не витрачати свій час не регулювання довжини. Зазвичай, конструкція трекінгових палиць складається з трубчатих сегментів, елементів фіксації (зажимів), ручки, кільця та наконечника. Практично всі виготовлені на основі алюмінієвих сплавів чи вуглепластика (карбона), можуть бути також і комбіновані варіанти, коли різні сегменти виготовляються з різних матеріалів. Безшовні труби забезпечують найбільшу міцність. Крім звичних функцій, любителі відпочинку Fast&Lightвикористовують також палиці для установки наметів чи тентів. Ну і, звісно ж, різні виробники можуть додавати всілякі додаткові функції до базових цілей: кріплення під фотоапарат, барометр, компас, ліхтарик тощо.

Не розгубитись у широкому виборі та підібрати спорядження, що буде задовольняти ваші особисті потреби і, насамперед, буде радувати якістю та надійністю, допоможуть досвідчені спеціалісти, радимо звернутись до таких у фірмових магазинах туристичного спорядження TerraIncognita у містах:

  • м. Київ, вул. Гната Хоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37

Завітайте за адресами, або телефонуйте за номерами: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 чи пишіть на сторінку у Facebook та отримуйте якісну консультацію стосовно товарів, весь перелік яких можна переглянути у інтернет-магазині за наступним посиланням: https://terraincognita.com.ua та замовити доставку у будь який куточок України.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com