ФК "Минай" переміг удома "Малинськ" у рамках Аматорського чемпіонату

Сьогодні на ужгородському стадіоні «Авангард» проходив матч сьомого туру Аматорського чемпіонату України з футболу, у якому футбольний клуб «Минай» приймав гостей з ФК «Малинськ». До гри обидві команди мали однакову кількість очок у турнірній таблиці.

У першому таймі повели у рахунку гості з Рівненщини. Однак згодом футболіст «Минаю» Роберт Гегедош зрівняв рахунок у зустрічі. З нічийним результатом команди пішли на перерву.

Під час другої сорокап'ятихвилинки «Минай» вразив результативністю. Спочатку Михайло Кополовець пройшов лівим флангом, мав можливість наодинці відзначитись. Та він віддав результативну передачу на Василя Бецу, який і розписався у воротах гостей – 2:1.

Крапку у грі поставив лідер серед бомбардирів Роберт Гегедош, який з точки реалізував одинадцятиметровий удар.

3:1 – і перша домашня перемога «Минаю» в аматорському чемпіонаті України.