"Говерла" перемагає і виходить на 11 місце Прем’єр-ліги

Відбувся матч 18-го туру УПЛ між командами "Говерла" та "Металіст". Гра проходила в Ужгороді на стадіоні "Авангард". Господарі перемогли з рахунком 1:0, гол у матчі забив Ігор Гончар на 34-й хвилині поєдинку.

Захисник ужгородців зіграв на добиванні. Після удару Кузика воротар харківської команди відбив, а Гончар у два дотики м’яч обробив і точно пробив у дальній верхній кут воріт —1:0.

У другому таймі у ворота гостей арбітр призначив пенальті за фол проти Сергійчука. Нападник сам взявся пробивати штрафний, однак воротар "Металіста" вгадав напрям удару і відбив м’яч ногами. За хвилину арбітр не ставить ще один пенальті за явний фол проти Худобяка, натомість карає нападника попередженням за симуляцію.

Загалом "Говерла" заслужено здобуває перші очки у новому році. За весь матч команда Грозного створила набагато більше нагод для взяття воріт ніж команда Севидова.

11 — Удари — 4
7 — Удари у створ — 0
0 — Офсайди — 5
2 — Попередження — 3

"Говерла": Бабенко, Ряшко, Ягодінскіс, Гончар, Іванов, Гемега, Гавриш, Кузик, Єременко, Тома, Сергійчук, Кутас (Тома 92), Худобяк (Єременко 86). Запасні: Черепко, Гей, Савченко, Добровольский.

ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Сьогодні відбудеться ще один матч 18-го туру, в якому "Дніпро" прийматиме "Шахтар". Початок гри о 19.00,трансляція на "2+2".

18-й тур. 11—13 березня: «Карпати» — «Динамо» — 1:2, «Олександрія» — «Олімпік» — 1:1, «Зоря» — «Чорноморець» — 4:0, «Ворскла» — «Металург» (не відбувся), «Говерла» — «Металіст» — 1:0, «Волинь» — «Сталь» — 1:0, «Дніпро» — «Шахтар» (19.00. «2+2»).