image

"Говерла" програє "Динамо" з рахунком 0:2

Відбулися два матчі 9-го туру УПЛ. «Говерла» на виїзді програла «Динамо». В іншому матчі «Шахтар» переміг «Олімпік».

Тотальна перевага «Динамо» у першому таймі вилилася у гол на 33-й хвилині. Ярмоленко п’ятою відпасував на Кравця, нападник вийшов на побачення з воротарем «Говерли» і пробив повз Рудька — 1:0. За перший тайм «Говерла» спромоглася лише на один удар у бік воріт Шовковського, коли на 45-й хвилині Савченко реалізовував штрафний із дистанції 25 метрів. Варто відзначити уважну гру в обороні ужгородців, що не дало змоги киянам створити достатню кількість гольових моментів.

У другому таймі «Говерла» стала більш активно грати у центрі поля. Як наслідок Ребров зробив заміну у півзахисті. Замість не надто активного Беланди вийшов Сидорчук. Вже 60-й хвилині Сидорчук асистував Гусеву — 2:0. Далі кілька разів у гру вступав Рудько. Воротаря «Говерли» можна вважати одним з кращих гравців у другому таймі.

Голи: Кравець (33), Гусев (60).

72% — Володіння м’ячем — 28%
23 — Удари — 2
8 — Удари у створ — 0
9 — Кутові — 2
1 — Попередження — 0

«Говерла»: Рудько, Лухтанов (Ряшко 81), Ягодінскіс, Гончар, Люлька, Іванов, Савченко, Гемега, Кузик (Чумак 76), Каверін (Сергійчук 46), Хобленко. Запасні: Бабенко, Єременко, Худоб’як.

***

Наступний тур відбудеться 3—4 жовтня. "Говерла" свій матч зіграє у неділю, суперником ужгородців стануть львівські "Карпати".