"Говерла" проводить спаринги у режимі секретності

ФК «Говерла» провела перший контрольний матч на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником ужгородців була п’ята команда Чемпіонату Казахстану «Атирау».

У першому таймі ужгородці забили два голи, у другій половині матчу «Атирау» пропустив ще один м'яч — 0:3. Всі голи були забиті після стандартів: двічі з кутового та один зі штрафного. Голи на рахунку Ігоря Худобяка, Євгена Єлісеєва та автогол.

Український клуб проводить тренувальний збір в режимі суворої секретності — гравці практично не залишають територію готелю, їм заборонено розповідати про деталі зборах. Тих, хто буде спілкуватися з пресою, головний тренер В'ячеслав Грозний обіцяє вигнати з команди.

На даний момент серед клубів УПЛ «Говерла» провела найменшу кількість товариських матчів — 2. Нагадаємо, у попередньому матчі ужгородці зіграли внічию зі словацьким «Кошице» (3:3). Найбільше спарингів у період «канікул» провів ФК «Дніпро» — 11.

Нагадуємо, що відновлення змагань у Чемпіонаті України намічене на 5—6 березня.