image

"Карпати" перемагають в тяжкому матчі "Дніпрянку"

Відбулися перші поєдинки 7-го туру жіночої гандбольної Суперліги. Ужгородські "Карпати" приймали херсонську "Дніпрянку".

На початку гри «Дніпрянка» швидко вийшла вперед і упродовж більшої частини першого тайму втримувала невелику гольову перевагу. Наприкінці тайму “Карпати” зрівняли рахунок, а потім і вийшли вперед. В результаті перша половина зустрічі закінчилася з рахунком 16:13 на користь ужгородської команди.

У другому таймі ужгородки тримали “Дніпрянку” на безпечній відстані та у другій половині тайму херсонки зрівняли рахунок, скориставшись тим, що “Карпати” грали в меншості. За кілька хвилин ужгородки відновили перевагу, але за хвилину до завершення матчу ця відстань скоротилася до мінімуму. Та вже на останніх секундах ужгородки закинули м'яч і встановили остаточний рахунок зустрічі — 29:27.

7-й тур. 8 грудня:
"Карпати" — "Дніпрянка" — 29:27,
"Галичанка" — "Економ-Університет",
"Спартак" — "Реал".

Завтра відбудуться повторні матчі. Нагадаємо, що “Карпати” з “Дніпрянкою” зіграють на майданчику “Арени-Карпати”, початок гри о 12.00.