image

13 тисяч студентів навчаються у найбільшому виші Закарпаття

Із них - 450 іноземців. 

Сьогодні в УжНУ погодили Статут Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» в новій редакції. Кілька викладачів заперечували у тому, що зі Статутом ознайомлені, але документ все ж ухвалили. Відтак ректор доручив підготувати документи для подання в Міносвіти для перезатвердження Статуту.

Також під час засідання трудового колективу, яке нині відбулося в УжНУ, звітував ректор Володимир Смоланка. Зазначив, серед іншого, і про те, що у 2015-му виш святкував 70-річчя. Сьогодні УжНУ має 21 факультет, 110 кафедр, 34 НДІ, центри, лабораторії. У виші працює 1160 науково-педагогічних працівників за постійним місцем роботи.

В аспірантурі за 57 спеціальностями навчається 131 особа.

Загалом у виші навчається майже 13 тисяч осіб. Студентами є і 450 іноземців, двоє з яких навчаються на бюджеті.

Цього року в університеті приділяли значну увагу ліцензуванню нових напрямків. Отримали ліцензію на підготовку офіцерів запасу, ліцензію на підготовку іноземців, збільшили ліцензовані обсяги на деякі спеціальності.  

Зменшили і середнє навантаження викладачів – до 580 годин. Викладачів навчають на курсах англійської мови, а також на курсах комп’ютерної грамотності.

Цього року завершили і створення Наукового парку УжНУ. Також був створений Національний контактний пункт програми «Горизонт-2020». Значну увагу приділяли роботі наукової бібліотеки. Загалом вартість виділеної суми на підручники оцінили у півмільйона гривень.

Щодо міжнародної роботи, цього року підписали документ про створення Міжнародного консорціум університетів. Сьогодні УжНУ співпрацює з багатьма вишами Європи, а також з університетом Казахстану – країною, яка лежить на стику Європи й Азії. Цього року у виші побувало понад 300 науковців інших країн. 

Детальніше зі звітом ректора невдовзі можна буде ознайомитися на офіційному сайті вишу. 

 

Наталія Каралкіна

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com