ДБР почало розслідування стосовно судді з Рахова, яка сприяла незаконній передачі спортивної бази в приватну власність

лютий 02 2020, 9:41

ДБР почало розслідування стосовно судді з Рахова, яка сприяла незаконній передачі спортивної бази в приватну власність

Суддя Рахівського суду Оксана Блищ сприяла незаконному продажу спортивної бази "Тиса" в Ясіня

Ця справа тягнеться ще з 2012 року. 

Як повідомляє видання 368.медія,  спортивне товариство "Колос" зібрало президію, на якій було розглянуто ряд питань, але не піднімалося питання можливістю продажу спорткомплексу "Колос" в Ясіня. Але заступник голови товариства "Колос" Марія Власенко дивним чином дісталася до печатки товариства і внесла в протокол зміни, якими було дозволено директору спортбази "Тиса" Юрію Гафіняку продати спортбазу. Що той і зробив.

При цьому, приблизна вартість триповерхової спортбази понад 9 млн. грн. А продали її за 445 тисяч грн.

Згодом у товаристві "Колос" провели ревізію і зрозуміли, що спортбаза вже не належить товариству. Почалися судові процеси. Товариство просило в суду анулювати акт купівлі-продажу, але дивним чином саме суддя Оксана Блищ відмовила в позові. Більше того, вона зняла арешт зі спортбази і винесла рішення, яким товариство "Колос" зобов'язала навіть сплатити всі судові видатки по цій справі.

Потім справою займалися правоохоронці. Проти Власенко та Гафіняка було відкрито кримінальні провадження, їм було оголошено підозри про вчинення злочину і товариство "Колос" через це знову звертається до суду анулювати незаконний акт продажу спортбази "Тиса". Але справа знову потрапляє до Оксани Блищ. І суддя знову відмовляє в позові. 

Така поведінка судді зацікавила Державне бюро розслідувань, яке почало розслідування стосовно дій судді.

До речі, подібним чином та сама заступниця товариства "Колос" Марія Власенко свого часу брала участь у продажу спорткомплексу з термальними басейнами у Берегові. Видання зазначає, що розбазарювання майна товариства "Колос" відбувалося під дахом екс-міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка періоду влади Януковича.