Москаль через вакцини остаточно посварився із Супрун і хоче відправити її до Америки

лютий 22 2018, 10:04

Москаль через вакцини остаточно посварився із Супрун і хоче відправити її до Америки

Через вакцини виник серйозний конфлікт між головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем та в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун

Як ми повідомляли, в Закарпатті виникли проблеми з вакцинацією від кору. Від кору на Закарпатті навіть померла дитина. 

На допомогу прийшла Угорщина, яка надала 8 тисяч доз вакцин.

А от з Києва вакцини нам так і не надходять. 

Днями в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, коментуючи ситуацію з вакцинацією, заговорила і про Закарпаття.

"Є проблеми на Закарпатті, бо там місцева адміністрація і губернатор (Геннадій) Москаль нам повідомив, що вони отримують 8 тисяч доз від Угорщини, але їх належним чином не розмитнили і вони ніби контрабанда, а тепер лікарі не хочуть їх використовувати і ми їм передали дози", - розповіла Супрун.

Цей коментар дуже розізлив голову ОДА Геннадія Москаля, який назвав інформацію Супрун брехнею, бо угорські вакцини були розмитнені ще 30 січня, вакцини були оформлені як гуманітарна допомога і передані організації "Червоний Хрест", який передав вакцини в медзаклади області. 

Москаль каже, що наразі залишилося ще 1500 доз цих вакцин.

"Коли виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я на всю Україну поширює брехливу інформацію про «контрабанду» й «небажання лікарів використовувати вакцину», особисто мені хочеться спеціально для неї замовити вакцину від дрімучої некомпетентності, непрофесіоналізму й неадекватності, прищепити її, а потім відправити пані Супрун підводним човном реформувати медицину в Америку!", - розгнівався Москаль.