Начальник управління освіти Виноградівщини потрапив під кримінал

серпень 10 2018, 11:31

Начальник управління освіти Виноградівщини потрапив під кримінал

Юрій Свищо пропрацював на посаді начальника управління освіти Виноградівської РДА не повних три місяці, а голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вимагає кримінального розслідування щодо його дій

Ще в липні на Виноградівщині виник бунт керівників навчальних закладів проти нового начальника управління освіти РДА Юрія Свища, який на думку директорів шкіл, чинив тиск щодо кадрових призначень і визначень підприємців, які повинні поставляти продукти у навчальні заклади.

За цими заявами Берегівська прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Скоріше за все, Свищо вважав, що бунт директорів шкіл був ініційований головою РДА Михайлом Русанюком, тому почалася історія з підкинутим хабарем. 

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль однозначно вважає, що Русанюка підставив саме Свищо.  Тому не дивно, що обласне управління освіти за командою Москаля вирішило паралельно перевірити факти порушення законодавства Юрієм Свищом. Перевірка показала, що звернення директорів були правдивими і Свищо порушив як трудове законодавство, так і був замішаний в оборудках щодо постачання в навчальні заклади району матеріалів та техніки. 

Після підсумків перевірки Геннадій Москаль сам подав до прокуратури Закарпаття заяву  про вчинення кримінального правопорушення Юрієм Свищом.

Це така своєрідна помста чиновнику від освіти, який підставив голову РДА. Москаль своїх так просто не кидає.