Професор УжНУ Ален Панов отримав подяку Посольства ФРН

грудень 13 2018, 19:16

Професор УжНУ Ален Панов отримав подяку Посольства ФРН

Завідувач кафедри міжнародної політики, професор УжНУ Ален Панов отримав подячний лист Посольства Федеративної Республіка Німеччина за «надзвичайно інформативний підручник з Країнознавства», який був виданий науковцем нещодавно.

У Посольстві запевнили, що книга буде передана до бібліотеки дипломатичної місії, для якої вона стане збагаченням і буде доступною для всіх наших співробітників.

Нагадаємо, на початку 2018 року в бібліотеці ім. Міклоша Берчені УжНУ було представлено новий підручник з Країнознавства. Видання побачило світ одночасно у трьох форматах. Електронну книгу кожен охочий може завантажити безкоштовно з персонального сайту автора http://www.alenpanov.org.ua/article/48/50. Вона є зручною у користуванні, задовольняє потребу у інформації, дружня до екології та, що є найважливішим, не потребує фінансових затрат для тих, хто прагне отримати знання. Для бібліофілів та тих, хто віддає перевагу традиційній книзі, передбачені дві можливості – повнокольорова та більш бюджетна чорно-біла версії, які кожен охочий може замовити у видавництві.

«Країнознавство» є п’ятнадцятою книжкою автора, яка традиційно доступна до вільного і безкоштовного завантаження.