У Мукачеві зібрано необхідну кількість підписів під петицією про відміну завищених тарифів на водопостачання

лютий 12 2023, 9:57

У Мукачеві зібрано необхідну кількість підписів під петицією про відміну завищених тарифів на водопостачання

Потрібні голоси були зібрані всього за добу

Як ми повідомляля, Мукачівський Водоканал підняв тарифи на водопостачання та водовідведення відразу на 100% з 29 грн до 59 грн за кубометр. Виконком це рішення підтримав одноголосно.

Однак група депутатів Мукачівської міської ради від п’яти фракцій на позачерговій сесії винесли на розгляд питання про скасування цього рішення виконкому, яким більше ніж у два рази збільшено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. У зверненні цих депутатів акцентувалася увага на тому, що попри складну економічну ситуацію люди не повинні страждати, а підвищення тарифів є додатковим фінансовим тягарем для більшості родин, що проживають на території громади.

Але депутати з фракції Блоку мера Мукачева Андрія Балоги та їхні союзники від фракції партії Батьківщина не захотіли підтримати це рішення. Для прийняття рішення не вистачило всього одного голосу.

Читайте: Які посади займають депутати Мукачівської міськради, які за підвищення тарифів на воду.

Однак, таке рішення мукачівської влади обурило мешканців міста. Було зареєстровано петицію за відміну рішення про встановлення високих тарифів на водопостачання.

Як виявилося, система реєстрації для підпису петиції виявилася складною і мукачівцям важко було підтримати петицію. Але навіть попри це всього за добу під петицією було зібрано необхідні 250 голосів.

Тепер влада Мукачева повинна реагувати на петицію і знову виносити це питання на сесію.