image

Нардеп-плавець і надалі проштовхує в Ужгороді сумнівний проект водного-комплексу

Функціонери від Федерації плавання і надалі намагаються протягнути проект з будівництва в Ужгороді водно-оздоровчого комплексу "Акватик Центр"

Ми повідомляли про візит в Ужгород відомого в минулому плавця, а нині нардепа Дениса Силантьєва. 

У влади Ужгорода вже є певні сумніви щодо реалізації цього проекту. Там вже делікатно пояснюють, що міський бюджет не потягне це будівництво. Але гальмування процесу сталося, скоріше за все, через розуміння владою Ужгорода корупційної складової цього проекту.

Ми вже повідомляли, що проект лобіюють функціонери від Федерації водних видів спорту. Власне, віце-президент цієї Федерації Володимир Шумилін має відношення до фірми, яка АТМ, яка будує подібні комплекси у різних регіонах України. Інтереси Шумиліна і федерації в Закарпатті представляє Роберт Левицький, який і організовує зустрічі "водників" з владою міста. 

З Шумиліним та його оточенням все зрозуміло - тут виключно меркантильні інтереси: затвердити та реалізувати проект і заробити на ньому. Можна не сумніватися, що мера також запрошують в долю. Але для цього потрібно вибити землю, а потім провести "правильний" тендер на забудовника. 

У випадку, якщо все пройде гладко, Ужгород отримає комплекс, але право власності навряд чи залишиться у міста. Схем для того, щоб вивести збанкрутувати комунальне підприємство. достатньо. Мер поки веде себе обережно. Каже, що процес гальмується через відсутність коштів та затримкою у кабінетах мінекології, яка має дати дозвіл на будівництво об'єкту на паркових землях. Плавець Силантьєв пообіцяв з Мінекологією щось вирішити. А от щодо коштів, то влада міста нехай сама думає, через які фонди віднайти ресурси. Власне суть в тому, щоб присмоктатися до бюджету і перевести значні кошти на рахунки бізнесові. Не дарма ж в Ужгороді свого часу була і дружина Силантьєва, яка очолює брендингову компанію і запропонувала створити бренд міста. Звичайно ж, не за просто так. 

Василь Поляк для Prozak.info

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com