image

Невицькому замку не допоміг навіть патронат дружини Президента

Ще досі не зрозуміло, кому належить Невицький замок

Невицький замок на Ужгородщині руйнувався, бо виявилося, що замок   не перебуває під охороною держави, а є в комунальній власності села Кам'яниця.  У села грошей на утримання замку немає. А потім голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що Закарпатська обласна адміністрація забрала замок в оперативне керування управлінню культури і на роботи по реконструкції замку з резервного фонду та бюджету області буде виділено 4,6 млн. грн. Більше того, називалися терміни, що роботи почнуться з червня. 

Більше того, перед візитом в Закарпаття дружини Президента Марини Порошенко на сторінці Фонду Порошенка у "Фейсбук" був допис, який давав оптимістичний прогноз на реконструкцію замку.

"У 2018 році з метою збереження та запобігання повної руйнації замку заплановано здійснити першу чергу невідкладних робіт по реставрації Невицького замку. Для цього з Державного бюджету в рамках фінансування проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, передбачено 10,7 млн грн та асигнувань з місцевих бюджетів в обсязі 500 тис. грн.", йшлося в дописі. 

Червень в розпалі, а роботи не починаються. Як виявилося, замок досі перебуває на балансі сільради. Сьогодні прокуратура поширила інформацію про те, що нею було подано апеляційну скаргу на рішення Ужгородського міськрайонного суду про передачу замку на баланс сільради. Тобто, досі не вирішене остаточно питання власності Невицького замку. 

Через це Геннадій Москаль розсердився на сільраду Кам'яниці і каже, що через це проект по реконструкції замку зривається.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com