image

Генерал МВС Русин проти надання поліції більших повноважень

Екс-начальник УМВС в Закарпатській області, депутат Закарпатської облради генерал Віктор Русин виступив проти надання поліції більших повноважень 

"Загибель працівників поліції в Дніпрі це однозначно трагедія і горе для рідних поліцейських.
Вічна пам'ять загиблим.
На цій трагедії дуже багато писак та політиків піаряться та несуть всякий бред. Люди, які далекі від правоохоронної діяльності дають свої "експертні" оцінки.
Ще більше сумно слухати керівників поліції про надання більше прав на застосування поліцією превентивних заходів відносно громадян. Це все брехня!!
Закон про поліцію, адміністративний та кримінальний та кримінально-процесуальні кодекси України дають достатньо прав для боротьби із злочинністю.
Проведення реформи в поліції це - не зміна назви з міліції на поліцію, не зміна форми, не прийом на роботу людей, які ніколи не хотіли працювати в правоохоронній системі, а вчились на айтішників, поварів, перукарів і лиш за обіцяну велику зарплату пішли на конкурси в поліцію на роботу.
Реформа поліції, це, насамперед, зміна управлінської діяльності підрозділів, зміна системи підготовки кадрів та матеріально-технічне забезпечення на відповідному рівні.
Для того, щоб це все зробити необхідно знати із середини цю систему, люди які проводять реформу ніколи не знали і знати не будуть її, цим необхідно жити, а не просто приїхати на заробітки і показувати себе яка я красива, а він бізнесмен-політик знайшов собі забаву.
На жаль таких подій, як у Дніпрі, буде ще більше, дай Бог, щоб я помилявся", - написав Віктор Русин у соцмережах.

Для довідки. 

З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область.

Зараз генерал Віктор Русин став депутатом Закарпатської обласної ради від Опозиційного Блоку і навіть   пропонував свою кандидатуру на голову облради.

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...