image

3 складники ефективного розвитку бізнесу в інтернеті

Якщо вас немає в інтернеті, то немає й в бізнесі. Важко не погодитися з цим маркетинговим виразом у сучасних реаліях. Ринок онлайн-комерції шалено зростає, адже майже все люди купують через інтернет. Та чи не пізно бізнесові переходити в онлайн у 2021 році, коли, здавалося б, ніша e-commerce переповнена?

Про це ми запитали в експертів діджитал-агентства Business Site, що мають досвід роботи з великими компаніями з 2015 року. Детальніше про комплексне просування ними бізнесу в інтернеті читайте за посиланням: https://www.site2b.ua/. Фахівці розповіли про 3 складники ефективного розвитку компаній в інтернеті з урахуванням того, що весь бізнес у світі переживає масштабну цифрову трансформацію.

Створення та просування сайту

Перш за все потрібно розробити власний сайт або зайнятися нарешті його просуванням в інтернеті. Якщо мова йде про інтернет-магазин, його створення потрібно довірити професіоналам, а не намагатися самотужки модернізувати безкоштовні шаблони.

Основні вимоги до сайту у 2021 році, який приноситиме прибуток підприємцю:

  • безпека онлайн-оплат;
  • швидкість завантаження сторінок;
  • зручний пошук за категоріями та товарами;
  • наявність фільтрів за багатьма критеріями пошуку у каталозі;
  • зручна мобільна версія;
  • форма зворотного зв’язку.

Перевага новостворених сайтів у тому, що вони розробляються з урахуванням правил SEO-оптимізації. “Сюди відносять внутрішню та зовнішню оптимізацію сайту, нарощування маси зворотних посилань, складання семантичного ядра, наповнення сайту унікальними текстами”, — додали у веб-агенції Business Site. Саме завдяки такій роботі потенційні клієнти відвідують сайт, шукаючи певний товар чи послугу в інтернеті.  

Ще фахівці додали, що зараз у діджитал-маркетинг вкладають кошти всі без виключення напрямки бізнесу, навіть фармацевтика та охорона здоров’я, які мають певні обмеження та складності у просуванні онлайн. 

Контекстна реклама

У продовження першого пункту додамо, що не лише SEO-оптимізація сайту дозволяє бути присутнім у пошукових системах. Є поняття платної контекстної реклами. Напевне всі ви бачили оголошення з поміткою “реклама”, які показуються першими у результатах пошуку у Google. Для новостворених сайтів це можливість швидко потрапити у поле зору “гарячого” клієнта. 

Реклама у соціальних мережах

Кількість людей, які регулярно користуються соціальними мережами та проводять там багато часу, зростає. Зараз це один з найбільш зручних та дієвих способів достукатися до цільового клієнта. І що дуже важливо — такі промоакції швидко приносять результат. 

Рекламуватися в Facebook та Instagram можна навіть без створення бізнес-сторінки магазину, бренду тощо. Адже технічні налаштування рекламного майданчика дають змогу одразу перекидати клієнтів із соцмереж на сайт для оформлення замовлення. 

Проте створення сторінки у соціальних мережах тільки на руку бізнесові. Адже це допомагає реалізувати стратегію “люди купують у людей”. У соцмережах більше довіри не до безликих магазинів-вітрин, а до сторінок, де демонструються залаштунки, команда, виробничий процес та є живі відгуки від реальних людей.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com