image

5 розповсюджених помилок, які швидко виведуть із ладу електрочайник

Будь-яка побутова техніка не застрахована від появи несправностей. Здебільшого такі прикрості — результат недотримання інструкцій від виробника. 

Звісно, у випадку з пральною машиною чи кухонним комбайном ми намагаємося використовувати їх правильно, бо ремонт такої техніки може обійтися у половину їхньої вартості. У випадку з електричними чайниками ми поводимося більш розкуто, що і спричиняє їхній вихід із ладу набагато швидше від заявленого строку служби. І що цікаво — часто ми навіть не здогадуємося, що робимо щось неправильно. У результаті електрочайник багато хто вважає аналогом розхідного матеріалу, що, звісно, зовсім неправильно. Щоби не шукати  електрочайники по акції щомісяця, пропонуємо ознайомитися з типовими помилками експлуатації цієї кухонної техніки, які й призводять до негативних наслідків. 

Потрапляння води на підставку

Багато хто не приділяє цьому моменту належної уваги, вважаючи, що підставка за замовчуванням захищена від будь-яких негативних наслідків потрапляння вологи. Тим часом на підставці розміщені контакти, які й замикають електричний ланцюг під час вмикання пристрою. Ба більше, навіть протирати ці контакти вологою ганчіркою неприпустимо, хіба що після вимикання чайника з розетки та з обов'язковим просушуванням підставки.

Ігнорування періодичної чистки електрочайника

Навіть у воді високого ступеня очищення є мікроелементи та солі, які утворюють накип на стінках спіралі чи нагрівальному елементі. З часом шар вапняного накипу стає товщим, знижуючи ефективність теплообміну між нагрівальним елементом та рідиною, що призводить до збільшення часу роботи пристрою. Потужного, до речі. Пам'ятайте, що чим тонший та молодший вапняний шар, тим легше його позбутися. Використовуючи, наприклад, лимонну кислоту, яка додається у воду з розрахунку 2 ложки кислоти на літр води. Щоби запобігти швидкому утворенню нальоту, використовуйте пляшкову воду, мінімізуйте випадки використання води з-під крана.

Знімання чайника, який починає закипати

Ремонтники радять знімати посуд із підставки тільки після того, як вода закипіла та чайник вимкнувся. Саме така практика призводить до суттєвого зменшення терміну експлуатації нагрівального пристрою.

Вмикання чайника одразу після вимкнення

Режим нон-стоп дуже шкідливий для нагрівального елементу, від великого навантаження він швидко перегорає. Виробники рекомендують вмикати пристрій не раніше ніж за 1-2 хвилини після вимкнення. Цього часу достатньо для охолодження тена.

Використання не за призначенням

Кип'ятити молоко, варити пельмені чи пасту в електрочайнику — дуже погана ідея. Він просто не призначений для такого використання. Отже, усе, що вам потрібно — дотримуватися цих порад та рекомендацій від виробника, і тоді пристрій прослужить вам максимально довго.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com