Микита Ізмайлов про свій шлях в інвестиційній діяльності

Никита Измайлов, коли був 2012 рік, довелося бути співробітником Паріматч. Потім він спробував себе як акціонера. Дуже скоро йому вдалося стати володарем першого мільйона. Тепер у нього є Перший Інвестиційний фонд. Його портфель пропонує використання мобільного банку. Ця програма потрібна людям, яких цікавить спорт, активне життя, Asquad є новою платіжною системою. T. застосовується технологія Corezoid. При створенні фахівці користувалися іншим Фінтех стартапами. У Микити є в його володінні компанія Eat Easy. Вона виробляє органічні напої. Наприклад, комбуча з тібікосом.

З Микитою нещодавно розмовляли фахівці каналу Ютуб. Тема ставилася до інформаційного бізнесу, він дав відповіді на кілька запитань.

Наприклад, дізналися, які проблеми довелося йому вирішувати, коли він обіймав посаду CFO в Паріматч. Він відповів, який вплив великих грошей був на його долю. Запитали, чому спортивний банк зажадав вкладень для його розвитку більше десяти мільйонів доларів, ніж очікували.

Яким чином йому вдалося заробити першу суму грошей.

Микита Ізмайлов вважає реалізацію вікон із пластику своєю головною діяльністю. У Сумах він вивчав банківську справу. Потім зайнявся створенням мережі дистриб'юторів. Батьки йому дали в борг деяку суму. Він зібрав кілька промо-стендів, виконував роздруківку флаєрів. Спочатку він пропонував для перехожих дізнаватися попередньо вартість на вікна. Потім клієнти могли користуватися послугами замірного.

Розпочатий бізнес виявився досить прибутковою справою. За виконання роботи студентами давали мізерну плату. Але, прибуток становив десять відсотків від замовлення.

Пізніше була випущена студентська газета Сумка. У тиражі було сто примірників. Для того, щоб проект окупився, там розміщувалася реклама. Скоро стало зрозуміло, що за допомогою цього великі гроші не отримати.

Микита займався пошуком тимчасової роботи. Він став продавати меблі. Доводилося їздити в метро. Він вивчав бухгалтерський облік. Коли минуло шість місяців, зміг обійняти посаду аудитора KPMG. Потім став супервайзером.

Про роботу в Паріматч

Незабаром Микиті зустрівся Сергій Портнов. Він працював як співзасновник в Паріматч. Завдяки Іллі Страху відбулося їх знайомство. Ілля став акціонером компанії. У той час Микиті нічого не було відомо про Паріматч. Сергію вдалося переконати, що займатися розвитком бізнесу всередині компанії більш цікаво в порівнянні з перевіркою чужої справи.

Була запропонована спочатку Посада CFO, фінансовим директором. Микиті і зараз хочеться себе запитати, чому він дав згоду. У ставленні до грошей відмінність була не дуже великим, всього п'ятсот доларів. Ймовірно, справила дію згуртованість зі складом команди. Прийшла думка, що ці хлопці допоможуть домогтися великих висот.

У Паріматч з порожнього місця була створена юридична структура. Протягом деякого часу була наявність лише єдиного ТОВ. У нього був наполовину розкритий статус. Належало завдання розбиратися з методикою, алгоритмами, ліцензійними обов'язками.

Потрібно вводити оплату онлайн способом. Користувачам можна тепер комфортно виконувати ставку. Вони отримують виграші за допомогою каси і сайту.

0 коментарів


Написати коментар

Loading...
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com