"Говерла" грає внічию з "Металістом" (Відео)

У суботу в рамках 17-го туру «Говерла» приймала «Металіст». Матч закінчився звичною вже нічиєю між командами — 2:2. Нагадаємо, що загалом у трьох останніх поєдинках між
клубами зафіксовано нічию.

Відкрили рахунок гості на 39-й хвилині — головою забив Каядо — 0:1. Після перерви Ягодінскіс з подачі Аруни зрівнює рахунок — 1:1. На 70 хвилині Фещук з подачі Шацьких
виводить "Говерлу" вперед — 2:1. Через дві хвилини Прийомов реалізує пенальті — 2:2.

Голи: Ягодінскіс (62), Фещук (70) — Каядо (39), Прийомов (72 п.).
"Говерла": Коваль, Акакпо, Ягодінскіс, Глушицький, Коротецький, Аруна, Гришин (Герасимюк 52), М’якушко (Трухін 82), Фещук, Шацьких, Люлька (Хльобас 80).

10 — Удари — 10
5 — Удари у створ — 4
5 — кутові — 4
2 — Попередження — 1

В'ячеслав Грозний залишився незадоволений результатом гри з Металістом. "Результатом я не задоволений. Зате я задоволений ставленням команди до матчу. Це дуже важливо, що у команди є характер. Ми знову "привезли" собі пропущені м'ячі, яких не повинно було бути. Ми були ближчими до перемоги по другому тайму, ніж до нічиєї".