"Минай" піднявся на одну позицію в Аматорському чемпіонаті

ФК "Минай" продовжує виступати у Аматорському чемпіонаті України. Минулими вихідними відбулися матчі 14-го туру.

Минайці грали на виїзді з ФК ОДЕК, що представляє місто Оржів (Рівненщина). Гра закінчилася мінімальною перемогою закарпатської команди - 1:0. Гол забив Володимир Корунтяк - вже на доданих хвилинах першого тайму захисник замкнув головою подачу з кутового.

У турнірному становищі "Минай" вийшов на друге місце, зрівнявшись за очками з ФК ОДЕК.

Наступний тур пройде 12-13 травня. Наша команда прийматиме чортківський "Кристал". В першому колі "Минай" розгромив команду з Тернопільщини - 7:0.

Загалом до кінця Чеміонату залишається 4 тури.

14 тур. 5-6 травня: "Хмельницький" – "Калуш" - 1:2,"Кристал" – "Покуття" - 0:1, "Малинськ" – "Рочин" - 1:1, ОДЕК – Минай - 0:1.

15 тур. 12 травня, субота: "Калуш" – "Нива". 13 травня, неділя: "Рочин" – "Хмельницький", "Минай" – "Кристал", "Покуття" – "Малинськ".