Закарпатець забив переможний гол за юнацьку збірну України з футболу

Розпочався Чемпіонат Європи з футболу U-19. Учора відбувся перший поєдинок, українці перемогли французів з рахунком - 2:1.

За українську збірну виступає вихованець ужгородської СДЮСШОР Сергій Булеца. Наш футболіст забив другий гол у ворота французької команди. На 86-й хвилині контратака українців завершилася точним ударом півзахисника - 2:1. Гол став переможним для збірної України. Відео голу дивіться нижче.

Сергій Булеца виступає за збірну з 2016-го року. Відтоді півзахисник грає також за київське "Динамо".

Голи: Гуйтан (23) — Цітаішвілі (13), Булеца (86).

Із 65-ї хвилини українці грали у більшості - за грубий фол арбітр видалив француза Сарра. Чемпіоноат проходить у Фінляндії.

Україна (U-19): Кучерук, Миколенко, Бондар, Попов, Корнієнко, Хахльов (Беляєв, 91), Дришлюк, Конопля, Булеца (Ременюк, 89), Цітаішвілі (Мусолітін, 94), Супряга.

Чемпіонат Європи. Група "В"

17 липня: Туреччина — Англія — 2:3, Франція — Україна — 1:2.

Турнірне становище: Англія — 3, Україна — 3, Туреччина — 0, Франція — 0.

20 липня: Україна — Англія, Туреччина — Франція.

23 липня: Англія — ​​Франція, Україна — Туреччина.

Щоби вийти до 1/2 фіналу, потрібно посісти місце не нижче другого. Потрапляння до півфіналу, гарантує збірній участь у Чемпіонаті світу, що пройде наступного року в Польщі.