Представники Закарпатського Чемпіонату ввійшли до вісімки кращих у Кубку регіонів ФФУ

Збірна Закарпаття вийшла до чвертьфіналу Кубку регіонів ФФУ. У матчі-відповіді на команда перемогла команду Чернівецької області — 2:1. За підсумком двох матчів рахунок у парі — 4:2.

Гра проходила у Мукачеві. За Закарпатську збірну голами відзначилися Юрій Мешко («Севлюш») та Іван Жаренко («Ужгород»). Голи: Мешко (47), Жаренко (71) — Масікевич (60).

Закарпатська область: Ярослав Бучок, Юрій Каганець, Артур Русин, Юрій Кохан (Мирон Гулович 93), Іван Бандурович, Олександр Браєр, Андрій Лазар (Микола Росоха 54), Юрій Мешко, Василь Луця, Мирослав Мудра, Іван Жаренко. Запасні: Михайло Безик, Владислав Панюта.

Матчі 1/4 фіналу відбудуться навесні наступного року.

Учасники чвертьфіналу: Харківська обл., Запорізька обл., Вінницька обл., Чернігівська обл., Львівська обл., Сумська обл. та Закарпатська область.