image

У чому полягає секрет духовного здоров'я

Важливо мати не тільки здорове тіло, але й здоровий "дух". А для цього доведеться попрацювати, тому пропонуємо кілька уроків, які зможуть вам у цьому допомогти.

1. Не втручайтеся в чужі справи.

Більшість з нас створює собі проблеми тим, що занадто часто втручається в чужі справи. Ми робимо це, оскільки переконані, що чинимо найкращим чином, і що наша логіка єдино правильна. У результаті ми критикуємо тих, хто з нами не згоден і намагаємося наставити їх на вірний шлях, тобто на наш шлях. Такий вид нашого ставлення заперечує існування індивідуальності, отже, - і існування Бога, так як він створив кожного з нас унікальними. Не існує двох людей, які б думали абсолютно однаково і здійснювали одні й ті ж вчинки. Усі чоловіки і жінки чинять так, як їм підказує божественне, що живе всередині них. Вам не слід турбуватися про інших! Піклуйтеся про себе!

2. Вчіться прощати і забувати.

Це найефективніший спосіб досягнення душевного спокою. Ми часто носимо всередині себе негативні почуття до людини, яка образила нас. Ми забуваємо про те, що образа була нанесена лише одного разу, і постійно підживлюємо наше невдоволення. Все це призводить до того, що ми вічно "розчісували одну і ту ж рану". Вірте в справедливість карми. Дозвольте судити вчинки тих, хто заподіяв вам біль. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на всякі дрібниці. Пробачайте, прощайте і продовжуйте йти вперед.

3. Не шукайте суспільного визнання.

У цьому світі достатньо егоїстів. Вони рідко цінують людей, не переслідуючи при цьому особистої вигоди. Більше того, ніхто не досконалий. Тоді навіщо ви так жадаєте визнання? Вірте в себе. Чужі похвали не тривають довго. Виконуючи свої обов'язки, не забувайте про моральність і щирості.

4. Забудьте про заздрість.

Всі ми знаємо, як заздрість може порушити наш душевний спокій. Ви знаєте, що працювали старанніше, ніж ваші колеги, але підвищення отримали вони, а не ви. Чи варто вам їм заздрити? Ні. Пам'ятайте про те, що життя кожного з нас вибудовується відповідно з кармою наших минулих дій і вчинків, а також попередніх життів. Якщо вам судилося бути багатими, то ніщо в світі не зможе вас зупинити. Ви нічого не доб'єтеся тим, що будете звинувачувати інших у своїх невдачах. Заздрість чи не призведе вас ні до чого, окрім занепокоєнь.

5. Хочете змінити світ - почніть з себе.

Не намагайтеся поодинці змінити світ навколо вас, бо вам це вдасться. Чи не краще змінитися вам самим? І тоді навіть недружнє коло осіб стане для вас приємним і гармонійним.

6. Миріться з тим, що неможливо змінити.

Це кращий спосіб перетворити недоліки в достоїнства. Кожен день ми стикаємося з незручностями, роздратуванням, хворобами і нещасними випадками, які знаходяться за межами нашого контролю. Ми повинні вчитися приймати їх. Це зробить нас більш терпимими, сильними та вольовими.

7. «Не відкушуйте більше, ніж можете з'їсти».

Найчастіше ми беремо на себе більше зобов'язань, ніж можемо виконати. Ми робимо це для задоволення свого его. Тому тверезо оцінюйте свої можливості. Вільний час намагайтеся присвячувати хобі, самоаналізу і медитації. Це допоможе скоротити кількість думок, які заважають вам відчувати себе самодостатніми людьми. Чим менше думок, тим більше душевного спокою.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com