"Шахтар" громить "Говерлу" — 6:1

"Говерла" розгромно програла у домашньому матчі донецькому "Шахтарю" — 1:6. На початку гри на гол Ракицького точним ударом відповів Хльобас. Ужгородці трималися до середини першого тайму, допоки на табло був нічийний рахунок. Далі менш ніж за 10 хвилин гірники відвантажили у ворота закарпатської команди 3 голи, що визначально вплинуло на результат зустрічі. У другому таймі донеччани розвинули успіх, зокрема двічі відзначився кращий бомбардир Чемпіонату Тейшейра. Після 15-ти зіграних турів Алекс має у своєму активі уже 21 гол. Рекорд результативності у ПЛ належить Реброву та Шацьких, які у 1998 та 2003 роках забили по 22 голи. При цьому у даних сезонах у Чемпіонаті грало по 16 команд.

Голи: Хльобас (16) — Ракицький (9), Тайсон (28), Марлос (30), Феррейра (35), Тейшейра (67, 73 п.).