Усі новини за 29 Листопад 2015

Мустафа Найєм:"Хватит ныть! Вот нам ‪#‎перемога‬:"(ВІДЕО)

"Хватит ныть! Вот нам ‪#‎перемога‬: мы запустили самый западный департамент патрульной полиции в центре Европы. А если точнее, у самой западной границы Украины с двумя странами ЕС", – написав у своїй сторінці в соцмережі куратор Закарпатської поліції Мустафа Найєм.
Складання присяги закарпатських поліцейських (ВІДЕО)

Сьогодні, 29 листопада, на площі Народній в Ужгороді 247 патрульних поліцейських складали присягу на вірність народу України. На урочистій церемонії була присутня Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.
"Шахтар" громить "Говерлу" — 6:1

"Говерла" розгромно програла у домашньому матчі донецькому "Шахтарю" — 1:6. На початку гри на гол Ракицького точним ударом відповів Хльобас. Ужгородці трималися до середини першого тайму, допоки на табло був нічийний рахунок. Далі менш ніж за 10 хвилин гірники відвантажили у ворота закарпатської команди 3 голи, що визначально вплинуло на результат зустрічі. У другому таймі донеччани розвинули успіх, зокрема двічі відзначився кращий бомбардир Чемпіонату Тейшейра. Після 15-ти зіграних турів Алекс має у своєму активі уже 21 гол. Рекорд результативності у ПЛ належить Реброву та Шацьких, які у 1998 та 2003 роках забили по 22 голи. При цьому у даних сезонах у Чемпіонаті грало по 16 команд.
  • Показанно (1-10 з 10)