image

Вечірній макіяж крок за кроком: як підготуватися до особливого вечора

Саме вечірній макіяж є фінальним акцентом під час створення неперевершеного святкового образу. Можна відкинути зайву стриманість та скромність, поєднуючи найсміливіші відтінки в мейкапі. Достатньо мати під рукою якісні косметичні засоби — помаду, тіні,  туш, олівець, тональну основу — та трохи майстерності, щоб виглядати надзвичайно в особливий вечір.

Особливості вечірнього мейкапу

Завдання вечірнього макіяжу — максимально привернути увагу, що допускає використання більшої кількості косметичних засобів. В ньому відсутні стриманість, заборони, правила акцентів лише на губах чи очах. Це відкриває шлях до незвичних експериментів. Єдиний момент, який варто враховувати, — відповідність приводу та гармонійність з іншими елементами образу, а саме одягом, зачіскою, стилем загалом.

Залежно від приводу, такий мейкап може бути:

  • класичним;
  • клубним;
  • робочим.

Класика в макіяжі передбачає підкреслення ніжності, жіночності, впевненості, які будуть доречними під час відвідування культурних заходів чи на романтичному побаченні. Відмінно виглядатимуть темні відтінки, виражений акцент на губах з чітко окресленим контуром, розмиті плавні переходи на межі тіней.

Клубний варіант більш зухвалий, сексуальний, з одночасним підкресленням очей та губ. Його можна доповнити накладними віями, стразами та навіть малюнками на тілі.

Вечірній робочий макіяж підійде співробітницям виставкових центрів, ресторанів чи готелів, доповнюючи корпоративний дрескод. Він відрізняється високою стійкістю та акуратністю.

Окрема категорія — спеціальний макіяж, який створюється відповідно до важливої події, урочистості чи костюмованої вечірки. Косметичні засоби підбираються до кожного конкретного випадку окремо з огляду на палітру кольорів, ефект, стійкість.

Алгоритм нанесення вечірнього макіяжу

Розпочати необхідно з підготовки шкіри — її очищення, тонізації та зволоження. Наступним кроком буде нанесення бази та тональної основи, коректора для маскування недоліків. Додати строгості контуру обличчя чи підкреслити окремі його частини допоможуть бронзер, хайлайтер та скульптор. Задля уникнення контрасту між шкірою обличчя та тілом за відкритих нарядів можна обробити зону декольте засобами зі світловідбивними якостями та перламутром.

Обов’язковою частиною мейкапу для вечора вважаються доглянуті брови з чіткою лінією. Варто надати їм правильної форми, олівцем заповнити прогалини, укласти за допомогою спеціального гелю. Наносячи тіні, можна виходити за природний контур ока для їх візуального збільшення. Лінія підводки більш насичена, тіні — з блискітками або в темній палітрі. Вітаються об'ємні вії з ефектом накладних, з вигином та збільшеною довжиною за рахунок застосування спеціальної туші.

Скорегувати овал і рельєф шкіри варто румянами, які можна наносити також на окремі ділянки тіла. Фінальним штрихом є помада в яскравих соковитих відтінках.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com