Усі новини за 26 Квітень 2017

Історія футболу: Це було недавно - це було давно

У ці дні (29 квітня) минає 25 років, як на ужгородському стадіоні «Авангард» відбувся історичний дебютний матч для збірної Незалежної України. Товариський поєдинок між збірними України та Угорщини. Ця гра, як відомо, завершилася з рахунком 1:3 не на користь господарів. А гол-престиж у складі українців провів наш земляк із Ільниці, що на Іршавщині, Іван Гецко.
Заступник голови Закарпатської ОДА: Для закарпатців найкращим був період перебування у Чехословаччині

У рамках Днів України в Кошице на бізнес-форумі замість голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля виступив його заступник по адміністрації Олександр Петік
  • Показанно (1-7 з 7)