image

Закарпатський генерал Русин закликав відновити старі міліцейські кадри

Депутат Закарпатської обласної ради від Опозиційного блоку, колишній начальник Закарпатського УМВС, генерал Віктор Русин різко прореагував на вбивство 5 поліцейських і закликав реанімувати старі міліцейські кадри

Спочатку Віктор Русин на своїй сторінці у facebook написав співчутливий коментар щодо трагічної перестрілки на Київщині

"Сьогоднішній день це страшна трагедія для всіх: ветеранів, діючих правоохоронців та рідних загиблих. Трагедія для всіх нормальних людей України. Співчуття рідним та близьким,вічна пам'ять загиблим правоохоронцям.

Мене питають друзі,як таке могло статися??? У мене відповідь одна: проведення спецоперації по затриманню озброєних злочинців завжди проводиться по розробленому плану і кожен учасник цієї операції знає, що йому необхідно робити,керівник операції координує дії всіх правоохоронців, які працюють в місці проведення операції і тих, які не задіяні.
Думаю,що керівництво підрозділу,який проводив цю спецоперацію просто дома спокійно спали, залишивши своїх підлеглих самих приймати рішення.
Результат говорить сам за себе. Ще більше дратує цей чорт Геращенко, тупоє существо дає коменти.
Я не хочу давати оцінку начальнику поліціі, міністру і тд.. Я вже два роки тут всім кажу, що час все розставить на місця, але, на жаль, без трагедій воно не буде".

Однак згодом Віктор Русин таки не втримався від оцінки керівництва правоохоронних органів і написав новий коментар:

"Де колишні міністри, заступники міністрів МВС всіх часів незалежності України, ветеранська організація МВС, профспілки МВС? Поліцейські, які мають честь, ви ще довго будете терпіти це керівництво МВС та поліції???
Ганьба нам усім, що бариги та всяка наволоч керує правоохоронним органом!
Для стабілізації криміногенної ситуації в державі потрібно створити наглядову раду з професіоналів, у місячний термін роззброїти всі незаконні формування і навести порядок на всій території України. Досить вже гратися в патріотів.
У першу чергу звертаюсь до Василишина, Могильова ,Джиги, Корнієнко, Єпура, Євдокімова, Москаля та інших колишніх колег.
Ми всі, нормальні люди, повинні об'єднатися і погнати цих недолугих керівників МВС із їх радниками.
Я вимагаю у Президента, Прем'єр-міністра, ВР України негайно відправити у відставку все керівництво МВС та поліції України.
Можете мене називати хоч чортом, сепаратистом, агентом не лиш Росії, але і всіх розвідок, но це вже все дістало".

Раніше Віктор Русин назвав керівника Нацполіції Хатію Деканоїдзе заробітчанкою, яка буде забутою.

Нагадаємо, що Віктор Русин наразі є депутатом Закарпатської обласної ради від Опозиційного Блоку.

Від самого початку створення поліції він  критикував її за популізм.

Він також критикував нових поліцейських за те, що  вони займаються дрібними справами.

Після трагедії в Дніпропетровську генерал русин був категорично  проти надання поліції більших повноважень.

Для довідки. 

З 2001 року В.Русин працював заступником начальника одного з відділів управління ГУБОЗ МВС України, а згодом очолив управління карного розшуку УМВС України в Закарпатській області.

У листопаді 2003 року Віктора Русина було призначено першим заступником начальника УМВС України в Закарпатській області.

Згодом він був звинувачений за сприяння у викраденню бюлетенів на виборах мера Мукачева. За це його судили, сидів у СІЗО, але суд його згодом виправдав.

З березня 2010 року він повертається в Закарпаття вже начальником міліції і пробув у нас до грудня 2012 року, поки його не перевели у Вінницьку область.

Зараз генерал Віктор Русин став депутатом Закарпатської обласної ради від Опозиційного Блоку і навіть    пропонував свою кандидатуру на голову облради.

Прізвисько генерала Русина – «Антибіотик». Недруги звинувачують його у прикритті контрабанди наркотиків.

8 коментарів


 1. Гру 04, 2016 | 21:40

  Боже спаси від таких колишніх.

 2. Гру 04, 2016 | 22:28

  Читав я ці його коментарі у нього на Фейсбуці і дивуюся вашій кропіткій роботі по виправленню граматичних помилок за цим генералом. Краще б ви не виправляли помилки, щоб було видно, яким неграмотним є цей так званий генерал.

 3. Гру 04, 2016 | 22:55

  З вами зовсім не погоджуюся. Віктор Русин є дуже досвідченою людиною в правоохоронній системі і пише правду. Любиться це комусь, або ні, але правду від суспільства скривати не слід. На мою думку у всіх бідах, що творяться в Україні, перш за все винувата нинішня влада на чолі з її Президентом. Крім свого особистого збагачення та знущання над народом, ватажки цієї влади більш нічого не вміють. Одні на бідному народові наживаютья, як Яйценюк, а потім із набитими кишенями виїзжають за кордон, де для себе та рідних скуповують дорогі вілли та іншу нерухомість.. На зміну їм приходять такі ж самі, а народ страждає. Ця влада набагато гірша за Януковича. Її слід виносити з кабінетів на вилах. Чим скоріше це відбудеться, тим стане краще для суспільства.

 4. Гру 06, 2016 | 22:33

  Правда очі коле....Такої бандитської влади, як за часи Незалежності, ще не було....Янукович, порівняно з цими ідіотами, - "відпочиває"...

 5. Гру 06, 2016 | 23:24

  Як приємно, що є такі грамотні, як ти. Якщо тебе дивують граматичні помилки, то дивуйся надалі, або шукай грамотних у себе на полонинах. Мова торкається того, що трапилось з молодими хлопцями, та того що коїться в МВС, а не іспиту з написанню твору.

 6. Гру 07, 2016 | 11:54

  Саме стара мєнтовська гвардія ( а Русин з цієї когорти) ставить палки в колеса реформам поліції, а потім використовує це з метою критики.
  Банда, яку намагалися викрити на Київщині, складалася зі старих мєнтів, який викинули з органів. І вже цілком очевидно, що ті старі мєнти, хто залишився в поліції, могли заварити цю кашу зі стріляниною. Я не вірю старим мєнтам. У міліції було мало порядних і чесних співробітників. Більшість з них служили не народу, а системі і бандитам. Повірте, я знаю.

 7. Гру 07, 2016 | 18:11

  Всех вышеуказанных коментариев за яйца подвесить, умники. Ночью ведь срать на улицу боитесь уже выходить. Русин уважуха и респект.

 8. Гру 08, 2016 | 08:35

  Ну от і доказ правди. Падаль, яка сховалася під ніком "Справедливость" і яка думає, що всі повинні так як і він срать на уліце, а не в туалетах, вважає мента-бандита мало не героєм. Це і є той примітивний контингент, який може повернути Русинів-Антибіотиків до влади. Це проблема суспільства. Так було і в 1917 році, коли неосвічена падаль вчинила пролетарську революцію, а потім вдалася до жорстоких репресій інтелігенції.

Написати коментар

Loading...
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com
 • Останні Tweets

 • Фото з Галереї

  • 8
  • 5
  • 20160730_140414
  • 3
  • 7
  • IMAG5687
  • IMAG5464
  • IMAG5498
  • IMG_2095
  • 3
  • IMAG5366
  • IMG_1763
  • 13052532_758525780950616_1153731660_o
  • IMAG5232
  • 19
  • DSC_4952